РЕГІОНАЛЬНІ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ ПОВИННІ АКТИВІЗУВАТИ СВОЮ РОБОТУ, НАГОЛОСИЛА МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ОЛЕНА ЛУКАШ

Міністр юстиції України Олена Лукаш провела першу відеоконференцію з керівниками головних управлінь юстиції в м.Києві, в м. Севастполі, в областях, та в АР Крим…


Міністр юстиції України Олена Лукаш наголосила, що регіональні управління юстиції повинні активізувати свою роботу, особливо при вирішенні проблем у соціально чутливих сферах, зокрема, щодо таких важливих платежів, як, наприклад, погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах-банкрутах чи сплата аліментів.

Під час відеоконференції міністр зазначила, що такі ситуації будуть контролюватися і відповідні посадові особи за невиконання своїх обов’язків будуть нести належну відповідальність.

Також під час відеоконференції обговорювались питання роботи державного нотаріату і органів Державної реєстраційної служби.

Крім того, на думку міністра, за для забезпечення зворотнього зв’язку та налагодження ефективної і продуктивної роботи регіональних управлінь юстиції та служб, діяльність яких координується міністерством юстиції, аналогічні відеоконференції доцільно проводити регулярно.