Наказом Мінюсту України № 1327/5 від 06.05.2016р. ВНЕСЕНО ЗМІНИ У ФОРМИ ЗАЯВ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ І ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

 

Наказом Міністерства юстиції України від 6 травня 2016 року № 1327/5 внесено зміни до форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, зокрема затверджено додаткові форми реєстраційних заяв.


Даним Наказом № 1327/5 затверджено наступні форми реєстраційних заяв:

- про державну реєстрацію припинення відокремленого підрозділу юридичної особи;

- про державну реєстрацію змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Наведені зміни здебільшого покликані вирішити практичні питання заявників, що накопичились за час дії нових форм заяв про державну реєстрацію, які прийшли на заміну реєстраційним карткам. Зокрема, заяву про реєстрацію громадського об’єднання доповнили положеннями про скорочене найменування такого об’єднання, також у заяві про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу додано блок щодо відомостей про юридичну особу правонаступника, яка утворилась внаслідок припинення юридичної особи (шляхом перетворення, злиття, виділу) тощо.

Наказ набирає чинності через 10 днів з дня його офіційного опублікування. Готується до друку в “Офіційному віснику України” у №38 (24.05.2016).

Арбітражний керуючий Філатов Владислав Арнольдович вважає за доцільне звернути увагу на зазначені зміни практикуючих правників.