ТРЕТЮ ЧАСТИНУ СІЧНЯ 2010 РОКУ БУДЕМО ВІДПОЧИВАТИ ТА СВЯТКУВАТИ!

Кабінет Міністрів України рекомендував керівникам підприємств, установ та організацій перенести в порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2010 році робочі дні…

Кабінет Міністрів України рекомендував керівникам підприємств, установ та організацій перенести в порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2010 році робочі дні з:

понеділка 4 січня – на суботу 30 січня;

вівторка 5 січня – на суботу 13 лютого;

середи 6 січня - на суботу 27 лютого;

п’ятниці 8 січня - на суботу 13 березня;

понеділка 23 серпня – на суботу 21 серпня.

Зазначені рекомендації затверджені Розпорядженням Кабінету Міністрів від 26 листопада 2009 р. N 1412-р і не стосуються органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”, Державного казначейства та банківських установ. Спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні визначає Національний банк.

Відповідно до статті 73 Кодексу законів про працю України, встановлені такі святкові дні:

1 січня –Новий рік,

7 січня – Різдво Христове.

Таким чином, працівникам, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, Розпорядженням Кабінету Міністрів від 26 листопада 2009 р. N 1412-р запропоновано почати трудовий 2010 рік з 11 січня.

Арбітражний керуючий, Філатов Владислав Арнольдович зазначає, що перенесення робочих днів вже увійшло в звичайну практику, створює сприятливі умови для відпочинку та святкування.

Крім цього зазначені перенесення значно упорядковують організацію робочого часу, сприяють зростанню продуктивності праці, поліпшенню якості роботи та зміцненню трудової дисципліни.