ОДИН ДЕНЬ - ДВА НЕПЛАТОСПРОМОЖНИХ БАНКА (РІШЕННЯ НБУ)

15 грудня 2016 року Правління Національного банку України прийняло рішення  №492-рш про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Публічного акціонерного товариства "Артем-Банк".

Згідно з зазначеним рішенням розпочато процедуру ліквідації ПАТ «АРТЕМ-БАНК» з 16 грудня 2016 року до 15 грудня 2018 року включно, призначено уповноважену особу Фонду гарантування та делеговано всі повноваження ліквідатора АТ «АРТЕМ-БАНК», провідному професіоналу з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Луньо Іллі Вікторовичу строком на два роки з 16 грудня 2016 роук до 15 грудня 2018 року включно.

Протягом 30 днів з дня опублікування в газеті «Голос України»  оголошення про початок процедури ліквідації АТ «АРТЕМ-БАНК» кредитори мають право заявити Фонду про свої вимоги до банку. Вимоги кредиторів прийматимуться Фондом за адресою: вул. Січових Стрільців, 103, м. Київ, 04050.

 

15 грудня 2016 року Правління Національного банку України прийняло рішення № 490-рш/БТ  про віднесення Публічного акціонерного товариства "КБ "Інвестбанк" до категорії неплатоспроможних.

Згідно з даним рішенням розпочато процедуру виведення ПАТ «КБ «Інвестбанк» з ринку шляхом запровадженням в ньому тимчасової адміністрації на один місяць з 16 грудня 2016 року по 15 січня 2017 року включно, призначено уповноважену особу Фонду та делеговано всі повноваження тимчасового адміністратора ПАТ «КБ «Інвестбанк» провідному професіоналу з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Красюку Ігорю Івановичу на один місяць з 16 грудня 2016 року по 15 січня 2017 року включно.

Оголошення  про час та порядок виплат вкладникам неплатоспроможного банку буде розміщено Фондом на своєму сайті - www.fg.gov.ua, та на сайті банку - www.investbank.com.ua.