ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

ОФІС АРБІТРАЖНОГО КЕРУЮЧОГО ФІЛАТОВА В.А.

арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор)

Ел. пошта: vladyslav.filatov@ukr.net
сайт: http://www.likvidator.kiev.ua

Вартість первинної консультації (в тому числі з питань, пов’язаних з управлінням, відновленням платоспроможності, припиненням (ліквідацією) підприємства) складає від 2 000 грн.
(вартість консультації входить до вартості послуги, яка надається в подальшому).
 

Вартість первинного аналізу фінансового стану підприємства, надання інформації про справу про банкрутство підприємства, судової процедури і виду провадження, застосованих (чи може бути застосованих) до боржника, наявність або відсутність застави (в т.ч. податкової) щодо майна підприємства, складає 8 000 грн.
 

Вартість послуг, які надаються в разі зміни засновників та органу управління (дирекції) підприємства шляхом відчуження корпоративних прав, складає від 10 000 грн.


Вартість юридичної допомоги в разі ліквідації підприємства (суб’єкта господарювання) згідно рішення власника (загальний порядок), складає від 50 000 грн. Додатково оплачуються офіційні платежі і інші витрати, пов’язані з наданням юридичної допомоги (процедурою).Строк проведення ліквідації в загальному порядку від 2-х місяців. Як правило, строк суттєво залежить від результатів проведення позапланової перевірки господарської діяльності підприємства державною податковою інспекцією (у разі проведення такої перевірки).

Вартість юридичної допомоги в разі ліквідації підприємства (суб’єкта господарювання) згідно рішення власника (в порядку, передбаченому законом про неплатоспроможність), складає від 150 000 грн. Додатково оплачуються офіційні платежі і інші витрати, пов’язані з наданням юридичної допомоги (процедурою). Строк проведення ліквідації неплатоспроможного підприємства складає від 7-ми місяців і залежить від багатьох факторів, зокрема, прийняття заяви і винесення господарським судом ухвали про порушення провадження у справі, постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, виключення боржника із державного реєстру тощо.

Для здійснення контролю за фінансовою діяльністю товариства з обмеженою відповідальністю згідно з рішенням його загальних зборів, а також в інших випадках, встановлених статутом і законом товариства, може призначатися аудиторська перевірка. Господарський суд, відповідно до п.11 ст.16 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» в ухвалі про порушення справи про банкрутство може зобов’язати боржника подати аудиторський висновок або провести аудит. 
Загалом, в вартість послуг, які надаються при ліквідації підприємства у процедурі банкрутства включена вартість послуги аудиторскої фірми з приводу надання аудиторського висновку, але при значному об’ємі робіт, пов’язаному з аудитом, вартість послуг по ліквідації може бути збільшена на вартість аудиту.

 Грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень розпорядника майна складає від 2-х мінімальних заробітних плат  за кожний місяць виконання повноважень.

Грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора складає від 4-х мінімальних заробітних плат  за кожний місяць виконання повноважень.

примітка: згідно ст. 8 Закону України "Про державний бюджет на 2018 рік", мінімальна заробітна плата у 2018 році у місячному розмірі установлена: з 1 січня 3 723 грн.